NLPNOW  Türkiye'de

PhotoReading, Hızlı Okuma, Zihin Haritaları, Hafıza Beceriler, Koçluk, NLP, Hipnoz, Fobi Tedavileri, Bire Bir ya da Grup Çalışması


 NLPNOW Logo

HOME 


C4 MORE

C4 NLP

C4 Hypnosis

C4 Hypnotherapy

C4 Stage Hypnosis

C4 Phobias

C4 Mind Maps

C4 PhotoReading

 

E-Books

Download

Dyslexia a study

 

COUNTRIES

WE ARE IN

China

Hong Kong

Italy

Middle East

Malaysia

Sri Lanka

Turkey

 

Want NLPNOW

 in your country? Email.

 
LINKS

NLP

PhotoReading

Speed Reading

Mind Maps
Memory

Stage Hypnosis

Recommended

What is Hypnosis?

 

Email Questions

holt@nlpnow.net

 

ENQUIRIES

Send your Enquiry

 

NLPNOW
13 Norbiton Hall
London Road
Kingston upon Thames
Surrey
KT2 6RA
UK

Call (UK)

0845 130 6213

020 8816 7962

 or

 07973 178 602 (UK) mobile for more information.

Email:
holt@nlpnow.net

 

 

Free Calls

Phobias Smoking Mind Maps PhotoReading Coaching Memory Motivation Photographs About Phillip Contact

NLP (Nöro Linguistik Programlama) nasıl düşündüğünüzü keşfederek iletişiminizi geliştirme ve mükemmelliği yakalama yeteneğidir. NLP ile birlikte PhotoReading ve Zihin Haritalarını kullanmak başarınıza katkıda bulunacaktır.

NLP, kendinizi ve diğerlerini, düşünce ve davranış kalıplarınızı hedeflerinize uygun olarak değiştirmenizi sağlar, zihninizi, geçmiş anılarınızı, hayatınızı yeniden programlayarak daha hızlı öğrenmenize, işinizde ve ilişkilerinizde daha başarılı olmanıza katkıda bulunur.

Phillip Holt ve NLPNOW ile korkularınızın nasıl üstesinden geleceğinizi, kendinize güveninizi nasıl artıracağınızı, nasıl daha başarılı olacağınızı, dahası iş ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizi nasıl zenginleştireceğinizi hızlı bir şekilde öğreneceksiniz.

İnsanlar Phillip Holt ve NLPNOW hakkında ne söylemişler öğrenin. NLPNOW ve Phillip Holt ile çalışmış olan insanların yorumlarını ve tavsiyelerini okuyabilirsiniz. Türkiye’deki kurslar hakkında ne söylemişler öğrenmek için tıklayın.

KURS TARİHLERİ İÇİN TIKLAYIN

FOBİLER- Uçma korkusu, yükseklik korkusu, yılan ya da örümcekler, artık sizi kısıtlamasın. Phillip, birçok insanın tek seansta inanılmazı başarmasını sağlamıştır. Bir gün ya da yarım gün değil, bir saatten az bir sürede olabilir. Daha fazla bilgi için tıklayın.

SİGARAYI BIRAKMA- Sigarayı gerçekten bırakmak istiyor musunuz? Nikotin bandı kullanmanıza ya da çikolataya gerek kalmadan tek seansta sigarayı bırakın. Nikotin bantlarının başarı oranının %5 olduğunu biliyor muydunuz? Phillip’e geri dönen kişi sayısı sadece bir. Son derece travmatik bir olay geçirdikten sonra “arkadaşlarının” ısrarı üzerine sigara içiyor. Kısa bir konuşmadan sonra hala sigara içmiyor.

TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA VE SUNUM- Birçok insan için topluluk önünde konuşmak ya da sunum yapma düşüncesi sınırlarının ve yeteneklerinin ötesinde bir şeydir. Phillip, yöneticilerin, oyuncuların, pazarlamacıların ve sizin o sunumu, o konuşmayı yapmasına yardım etmiştir.

PHOTOREADING- Bu inanılmaz teknolojinin kökenine giderek yaratıcısı olan Paul Scheele’den eğitim alarak PhotoReading eğitmeni olan Phillip, dakikada 25,000- 30,000 sözcük çekme yeteneğini size öğretiyor.

 

ZİHİN HARİTALARI- Buzan Centres’a bağlı Zihin Haritaları eğitmeni olan Phillip Holt, bu teknolojide halka açık ve şirketlere özel kurslar sunmaktadır.

 

HAFIZA ARAÇLARI- Dünya Hafıza Şampiyonası yarışmacılarının başarılarından kaynak alınarak hazırlanan bu araçlarla sınırsız bir hafızaya nasıl sahip olacağınızı öğrenin. Buraya tıklayın.

 

Hafıza ile ilgili e-kitap için buraya tıklayınız.

  

Please send your comments to Phillip Holt NLPNOW. This document was updated 2/06/2013.

 

 

COUNTRIES NLPNOW ENGAGED IN

NLPNOW Logo

Call (UK) 0845 130 6213

020 8816 7962

or

 07973178602 (UK) mobile

for more information

 


Email: holt@nlpnow.net


Copyright 2002-13 NLPNOW. All rights reserved


 

Phillip Holt

An International Trainer of NLP, Hypnosis, PhotoReading, Speed Reading, Memory Skills.

Dealing with phobias, on a 1-2-1 or public basis.

Public Speaker.

 


NLPNOW around the World

UK

ITALY

CHINA

HONG KONG

MIDDLE EAST

MALAYSIA

SRI LANKA

TURKEY